Drukuj
odsłon: 1271
Wpisany przez MN
czwartek, 08 grudnia 2011 09:14

zW rod 7 grudnia w sali bydgoskiego Chemika odby si mecz 10 kolejki Autonomicznej Ligi Siatkwki. SBS Bydgoszcz podejmowa nakielski zesp AMAN NTS Trjka. Od pocztku meczu przewag osinli zawodnicy z Naka. Dziki bardzo dobremu przyjciu zagryki AMANowi grao si atwo w ataku. SBS popenia kolejne niewymuszone bdy (ataki w aut, zepsute zagrywki) i przewaga si powikszaa. Ostatecznie AMAN wygra seta do 15. Drugi set zacz si od wyrwnanej walki do stanu 6:6. Pniej okres dobrej i skutecznej gry zanotowa SBS, ktry wyszed na prowadzenie 10:6. Po czasie dla nakielan obraz gry nie uleg zmanie. Zawodnicy NTSu grali ospale i stracili 2 kolejne punkty (7:12). Na szczcie po drugim czasie gra NTSu si poprawia. Przewaga najpierw zmniejszya si do 1 punktu (11:12, 14:15), a za chwil na tablicy widnia remis 18:18. Kocwka seta to ju dobra gra Naka, ktre wygrao 25:19. W trzecim secie nakielanie cay czas kontrolowali wynik i wygrali pewnie do 22.

SBS Bydgoszcz - AMAN NTS Trjka Nako 0:3 (15:25, 19:25, 22:25)

AMAN: Tomasz Piniarski, Marcin Cylkowski, Tomasz Marach, Maciej Tomczyski, Szymon Piniarski, Jakub Olszewski, Adrian Giers oraz Waldemar Wnuk, Adam Kelm, Bartosz Bajerski, Micha Nowak

SBS: Wojciech Nurczyski, Kuba Nurczyski, Kacper Jankowski, Pawe Cackowski, Micha Wierzchucki, ukasz Koakowski, ukasz Boruta (libero) oraz Marek Lubiszewski, Bartosz Nadrakowski