Drukuj
odsłon: 1390
Wpisany przez Szymon Piniarski
niedziela, 04 grudnia 2011 22:33

W meczach drugiej grupy Wojewdzkiej Ligi Modzikw druyna AMAN NTS TRJKA zaprezentowa si bardzo walecznie. Pierwsze spotkanie AMAN zagra ze Stal II Grudzidz. Prezentujc siatkwk spokojn, poukadan, a zarazem praktycznie bez bdw po swojej stronie siatki, wygrywa cae spotkanie 2:0. W obu setach druyna NTS-u bya zespoem bezapelacyjnie lepsz odnoszc zwycistwa w setach 25:7, 25:17.
Drugie spotkanie z kolejn druyn gospodarzy - Stal Grudzidz I wygldao ju inaczej. Po sabym pocztku i uzyskaniu duej przewagi Stali (saba dyspozycja w przyjciu i obronie druyny AMAN-a) 13:2,17:6 oraz 22:10 set zakoczy si porak 25:12. Po zmianie stron szybko wycigajc wnioski nakielska druyna pokazuje swoje inne.. waleczne oblicze. Walka o kad pik wietne obrony skuteczne kontry powoduj e pierwsza pik setow AMAN ma przy stanie 24:17. Jest to jednak chwila dekoncentracji naszej druyny i po kilku nieskutecznych akcjach koczymy pik przy stanie 25:22. Ostatnia partia to rwnie ogromna porcja walki. Lecz wicej siatkarskiego szczcia w tej czci meczu bya po stronie gospodarzy, ktrzy wygrali 15:7 i cae spotkanie 2:1.

AMAN NTS TRJKA: Adam Chenc (kpt.), Kubiczek Kamil, Brzozowski Kacper, Wysocki Adam, Wtroba Marcin, Paprzycki Bartomiej, Gardyza Mikoaj, Racinowski Jakub, Graczkowski Maciej, Jarczyski Filip, Jakub Deba, Miosierny Krzysztof, Micha Jurek, Kamil Cisek. Trener: Artur Sierzchua