Drukuj
odsłon: 1771
Wpisany przez Szymon Piniarski
niedziela, 04 grudnia 2011 13:16
jPo trzech porakach z rzdu, chorobach i kontuzjach zawodnikw oraz trenera seria poraek przerwana. Z maksym "jak nie teraz to kiedy", przystpili juniorzy COL-MAR-u do meczu z Mechanikiem Inowrocaw. Spotkanie to miao odbudowa skuteczn gr z poczatku sezonu. Po chorobie powrci na mecz z Mechanikiem Jakub Olszewski, poniewa po kontuzji kostki nadal nie moe gra Robert Ruciski.
w Z kolei w meczu inauguracyjnym Nakielskiej Ligi Siatkwki zamania palca dozna Kacper Janecki i te nie mg wystpi.
Dzisiejszy mecz 4 grudnia 2011 roku od samego pocztku zacz si od spokojnej i przede wszystkim skutecznej gry. Sutecznie prezentowalimy si w polu zagrywki oraz ataku. Szybko osignita przewaga daa pewno w akcjach COL-MARu i spokojne zwycistwo 25:12. Drugi set to sabsze momenty w przyjciu naszej druyny. Lecz skuteczne kontry oraz dobra zagrywka po raz drugi day zwycistwo 25:20. Trzecia partia to kontynuacja skutecznej gry naszych zawodnikw i pewna wygrana 25:18 oraz 3:0 w caym spotkaniu.

COL-MAR NTS Trjka : Mechanik Inowrocaw 3:0
(25:12, 25:20, 25:18)

COL-MAR NTS Trjka wystpi w skladzie: Waldemar Wnuk- kapitan, Dawid Chmura, Mateusz Okpisz, Mateusz Wtroba, Jakub Olszewski,Jakub Majewski, Adam Kelm - libero oraz Patryk Chmara, Robert Rosada, Bartosz Ksobiech.