Drukuj
odsłon: 1929
Wpisany przez Artur
niedziela, 27 listopada 2011 21:21

zGomi druyny AMAN NTS TRJKA NAKO w drugim turnieju modzikw byy druyny Budowlanki Toru oraz Stali Grudzidz II. W pierwszym meczy druzyna NTS 3 rozegara bardzo waleczne spotkanie z Budowlank Toru. Mecz obfitiwa w wiele akcji walki o kady punkt. W secie pierwszym prowadzenie zmieniao sie kilkukrotnie jednak w kocwce partii to gocie z Torunia wykorzystali chwile saboci naszej druyny wygrywajc 20:25. Drugi set to powtrka zacitej rywalizacji o kady punkt oraz tak bezcenne dowiadczenia w tym okresie siatkarskiego rozwoju. Po emocjonujcej kocwce przegrywamy 22:25 i cay mecz 0:2.

Drugi sprawdzian to rywalizacja ze Stal Grudzidz II, ktra podobnie jak nasz zesp zoona jest z bardzo modych zawodnikw. Po skutecznej grze AMAN wygrywa pierwszego seta 25:19 i prezentuje sie bardzo solidnie. Drugi set to gra najmodszych adeptw sitkwki nakielskiej (ckopcy z klasy 5,6 szkoy podstawowej) po fenomenalnym poczatku i prowadzeniu 10:1 gra zacza si komplikowa i nie pomogo wprowdzenie starszych kolegw na plac gry. Tego seta przegrywamy 21:25 i remisujemy 1:1. Po losowaniu zaczynamy trzeciego seta i gramy le 1:3, 4:6 powoli jednak odrabiamy straty i wychodzimy na prowadzenie 13:10. Od tego stanu zaczyna si heroiczna walka goci o kad pik i dobra dyspozycj w polu zagrywki. Stal wyprowadza wynik do stanu 13:14 i ma pik setow. AMAN jednak nie skada broni i doprowadza do remisu po 14. Nastpnie w bardzo zacitej walce na przewagi wygrywa cae spotkanie 19:17 koczc mecz gwodziem Marcina Wtroby ze rodka.

AMAN NTS TRJKA: Adam Chenc (kpt.), Kubiczek Kamil, Brzozowski Kacper, Wysocki Adam, Wtroba Marcin, Paprzycki Bartomiej, Gardyza Mikoaj, Racinowski Jakub, Graczkowski Maciej, Jarczyski Filip, Jakub Deba, Gabryszewski Hubert, Miosierny Krzysztof, Micha Jurek, Kamil Cisek, Jakub Kalita. Trener: Artur Sierzchua