odsłon: 1635
Wpisany przez Artur
niedziela, 27 listopada 2011 21:14

zW niedziel 27 listopada nakielski zesp juniorw COL-MAR NTS Trjka podejmowa na wasnej hali zesp MSPS Inowrocaw.
Od pocztku meczu w nakielskiej druynie pojawiao si duo bdw wasnych. Przede wszystkim bardzo sabo prezentowalimy si w zagrywce co w gwnej mierze przyczynio si do poraki w pierwszym secie 16:25.

Drugi set to dobre wejcie w seta goci, ktrzy jednak prowadzc ju 11:16 i 11:17. Nie potrafili oni jednak utrzyma wypracowanej przewagi. Po dobrej serii zagrywek oraz skutecznych kontratakw COL-MAR wygrywa 25:21 i doprowadza do remisu.
Trzeci set waciwie nie rni si od drugiego pocztek to wyrwnana gra do stanu 4:4, 8:9. Jednak w kolejnych akcjach to kolejna seria niewymuszonych bdw NTS-u i pomimo stara naszej druyny poraka 22:25. W secie czwartym mimo zmian W skadzie COL-MAR prezentowa dobry poziom i do stanu 16:15 prowadzi. Kolejna faza seta to ponowny przestj druyny COL-MARu i poraka 19:25 oraz w caym meczu 1:3.
O porace w caym meczu zadecydowaa dua liczba bdw wasnych. Przeciwnik wycigajc wnioski nie powtrzy bdw z meczu pierwszej rundy i pokona COL-MAR w identycznym rozmiarze.

COL-MAR NTS Trjka Nako - MSPS Inowrocaw 1:3 (16:25, 25:21, 22:25, 19:25)

COL-MAR: Waldemar Wnuk- kapitan, Dawid Chmura, Mateusz Okpisz, Mateusz Wtroba, Jakub Olszewski, Robert Ruciski, Adam Kelm - libero oraz Kacper Janecki, Patryk Chmara, Robert Rosada, Bartosz Ksobiech, Jakub Majewski. Trener: Artur Sierzchua