Drukuj
odsłon: 2342
Wpisany przez Szymon Piniarski
piątek, 11 listopada 2011 19:49

W pitek, 11 listopada 2011, na sali Gimnazjum nr 3 odby si Turniej Siatkwki Dziewczt z okazji wita Niepodlegoci o Puchar Dyrektora ZOOR.

Modziczki NTSu w finale zmierzyy si z UKS "Jedynka" Ciechocinek pokonujc rywalki 2:0 (25:13, 25:22)

Druyny zostay podzielone na 2 grupy po trzy zespoy, w ktrych zagray do 2 wygranych setw do 20 punktw ("kady z kadym")

W fazie finaowej druyny walczyy  ju o konkretne miejsca zgodnie z przepisami PZPS do 2 wygranych setw.

Wyniki grupy A:

Gimnazjum nr 3 I Nako - Gimnazjum nr 3 II Nako 2:0 (20:14, 20:11)

Gimnazjum nr 3 II Nako - UKS Jedynka Ciechocinek 0:2 (12:20, 13:20)

Gimnazjum nr 3 I Nako - UKS Jedynka Ciechocinek 1:2 (19:21, 20:15, 13:15)

Tabela:

1.UKS Jedynka Ciechocinek     4:1

2.Gimnazjum nr 3 I Nako        3:2

3.Gimnazjum nr 3 II Nako       0:4

Wyniki grupy B:

NTS Trjka Nako - Gimnazjum nr 1  Kruszwica 2:0 (20:8, 20:4)

Gimnazjum nr 1 Kruszwica - LKS "Zryw" Wrocki 1:2 (20:16, 17:20, 6:15)

LKS "Zryw" Wrocki - NTS Trjka Nako 0:2 (5:20, 8:20)

Tabela:

1.NTS Trjka Nako                  4:0

2.LKS "Zryw" Wrocki                2:3

3.Gimnazjum nr 1 Kruszwica    1:4

Mecz o 5. miejsce

Gimnazjum nr 3 II Nako - Gimnazjum nr 1 Kruszwica 2:0 (25:21, 25:20)

Mecz o 3. miejsce

Gimnazjum nr 3 I Nako - LKS "Zryw" Wrocki 2:0 (25:22, 25:15)

Fina

UKS Jedynka Ciechocinek - NTS Trjka Nako 0:2 (13:25, 22:25)

Pierwszy set finaowego spotkania przebiega pod dyktando modziczek NTSu. Rywalki po ostatnim meczu grupowym, gdzie zagray bardzo dobre i emocjonujce do samego koca spotkanie, wyranie spuciy z tonu. Kluczem do zwycistwa w tej partii okazaa si skuteczna zagrywka. W drugim secie mielimy do czynienia z nieprzyjemnym incydentem. Jedna z widcych zawodniczek z Ciechocinka niefortunnie wyldowaa i doznaa kontuzji. Po tej sytuacji gra wyrwnaa si i moglimy zobaczy kilka zacitych wymian. Jednak to nakielanki ostatecznie zwyciaj 25:22 i cay mecz 2:0.

Wszystkie druyny zostay uhonorowane pamitkowymi pucharami i dyplomami. Trenerom wrczono drobne upominki, a wszystkim zawodniczkom sodycze. Wyrnione zostay najlepsze zawodniczki z wszystkich druyn: Klaudia gowska (LKS "Zryw" Wrocki), Dominika Worek (Gimnazjum nr 1 Kruszwica), Zuzanna Koodziejska (UKS Jedynka Ciechocinek), Laura Olsztyska (NTS Nako), Hanna Szymczak (Gimnazjum nr 3 I Nako), Joanna Nowak (Gimnazjum nr 3 II Nako). Najmodsz zawodniczk zostaa Martyna Bryl (Gimnazjum nr 1 Kruszwica), Najlepsz zagrywajc uznano Karolin Olszewsk (NTS Nako), Najlepsz atakujc zostaa Sandra Kaszak (UKS Jedynka Ciechocinek). Najbardziej pechowa zawodniczka turnieju, kontuzjowana Katarzyna Domanowska (UKS Jedynka Ciechocinek) otrzymaa pik. Najlepsz zawodniczk turnieju zostaa Klaudia Olsztyska (NTS Nako)