Drukuj
odsłon: 1473
Wpisany przez Szymon Piniarski
środa, 09 listopada 2011 23:32

W rod, 9 XI 20011,  na sali Gimnazjum nr 3 odby si mecz pomidzy AMAN NTS Trjka Nako i LKS Bogmar Ostromecko zakoczony po zacitym boju 3:1 (28:26, 26:24, 23:25, 25:17)

Po pierwszych spokojnych akcjach w wykonaniu obu zespow byo 4:4, jednak to gocie przejeli inicjatyw i po chwili mieli ju 3 punktow przewag. AMAN nie skada broni i konsekwentnie odrabia straty wychodzc w kocwce na minimalne prowadzenie. Po walce, w ktrej obie druyny miay piki setowe, to nakielanie s gr 28:26. Kolejna odsona to dominacja gospodarzy, ktrzy konsekwentnie buduj przewag i prowadz ju 17:12. Niestety zepsuta zagrywka to pocztek fatalnej passy, w ktrej NTS zdobywa tylko 4 punkty, a Bogmar a 11. Przy stanie 21:23 wychowankowie NTSu podejmuj jeszcze walk dziki czemu udaj si im wygra 26:24. Grajcy bardzo dobre zawody gocie z Ostromecka nie zamierzali odpuszcza i to si im opacio. W 3 secie Bogmar skutecznie atakowa i odskoczy nawet na 6 punktw. Zawodnicy NTSu do koca wierzyl,i e ten set nie jest jeszcze przegrany. Bezbdna zagrywka i konsekwentna gra w bloku pozwolia na odrobienie strat, a od stanu 19:21 walka "punkt za punkt" daa zwycistwo gociom 23:25. Wygrana gospodarzy w ostatniej partii 25:17 pozwolio na zainkasowanie 3 punktw w tabeli.