Złoto dla NTS-u w Mistrzostwach Województwa Juniorów w siatkówce plażowej!
Wpisany przez NTS
poniedziałek, 21 czerwca 2021 20:17

img 20210620 140739Wczoraj na nowych boiskach w Wielkiej Nieszawce odbyły się Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej juniorów. Wystąpiło 8 par z całego województwa. Mistrzami województwa została nakielska para Antoni Kwasigroch/Michał Nurczyński!

Więcej…

Kwasigroch i Czerwiński powołani do kadry Polski U21
czwartek, 10 czerwca 2021 21:09

IMG 8493Dzisiaj do klubu wpłynęło powołanie do kadry Polski dla dwóch zawodników naszego klubu - Antoniego Kwasigrocha i Jakuba Czerwińskiego. O ile Kuba w ostatnich latach często grywał w kaderze Polski, to powołanie Antoniego Kwasigrocha jest tutaj bardzo miłą niespodzianką. Obu powołanym serdecznie gratulujemy!

Więcej…

Złoto i srebro dla NTS-u w Mistrzostwach Województwa Młodzików w siatkówce plażowej!
niedziela, 06 czerwca 2021 23:01

IMG 7743Wczoraj w Kamieniu Krajeńskim odbyły się MIstrzostwa Województwa w siatkówce plażowej młodzików. Wystąpiło 9 par, NTS reprezentowało aż 5, a dwie zajęły miejsca na podium! Bracia Sebastian i Aleksander Hibnerowie zostali mistrzami województwa, a Mikołaj Garbaciak i Marceli Adasiak - wicemistrzami!

Więcej…

Finał wojewódzki Kinder + Sport bogaty w sukcesy drużyn NTS Trójka Nakło
niedziela, 30 maja 2021 20:53

IMG 7057W Grudziądzu 30.05.2021r. odbył się finał rozgrywek Kinder + Sport województwa kujawsko-pomorskiego. Po eliminacjach do finału awansowało pięć drużyn klubu z Nakła nad Notecią. Po dwie drużyny w kategorii dwójek i trójek siatkarskich oraz w kategorii czwórek jedna z SOS SP Łochowo/ NTS Trójka Nakło.

Więcej…

Udział klas sportowych ZSP nr 3/ NTS Trójka Nakło w XX Turnieju Mini Piłki Siatkowej „Puchar Bałtyku” w Jastarni
poniedziałek, 24 maja 2021 19:29

fot01Turniej rozegrany został w dniach 21-23.05.2021r. a udział w nim wzięli chłopcy i dziewczęta w trzech kategoriach wiekowych. Reprezentację ZSP 3/NTS Trójka Nakło nad Notecią wraz z zawodnikami Nakielskiej Akademii Siatkówki SOS z Łochowa stanowiła łącznie 36 osobowa grupa zawodniczek i zawodników.

Więcej…

5. miejsce NTS-u w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodzików
niedziela, 23 maja 2021 11:17

IMG 6292W dniach od 21 do 23 maja w Koszalinie odbył się jeden z ośmiu Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Młodzików. Z 6 zespołów awans do półfinału mogły zapewnić sobie tylko dwa. NTS Trójka Nakło (wicemistrz kujawsko-pomorskiego) wystąpił w grupie B, w której rywalizował z Jokerem Piła (III wielkopolskie) i Bronkiem Koszalin (I zachodniopomorskie).

Więcej…

Młodzicy zagrali na Ogólnopolskim turnieju Memoriała Jerzego Łukasika w Gdańsku.
poniedziałek, 17 maja 2021 21:17

img 0010W weekend młodzicy NTS-u w ramach przygotowań do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Młodzików udali się do Gdańska, aby wystąpić w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików pod nazwą Memoriał Jerzego Łukasika organizowany przez klub GKS Stoczniowiec Gdańsk. Nakielanie na pięć rozegranych spotkań w turnieju, przegrali tylko jeden mecz i ostatecznie zajęli drugie miejsce w Memoriale Łukasika.