Falstart NTSu Drukuj
odsłon: 4008
Wpisany przez Szymon Piniarski
poniedziałek, 26 września 2011 22:46

zdW poniedziaek, 26 wrzenia, na sali w Biaych Botach zawodnicy NTSu zainaugurowali sezon ALS. Niestety mecz zakoczy si porak 3:1

Beniaminek ligi wyszed na mecz bardzo zmotwowany i od pocztku narzuci szybkie tempo. Dobra zagrywka gospodarzy nie pozwolia nakielanom na zbyt wiele i przegrali wyranie,

Drugi set to odwrotno pierwszego i wychodzimy z niego zwycisko 25:17. Kolejne przegrane sety to zbyt sbe przyjcie, ktre miao wpyw na pogorszenie pozostaych elementw gry. Szukajc czego pozytywnego mona zwrci uwag na blok, ktry funkcjonowa na przyzwoitym poziomie. Przegrana 3:1 w pierwszym meczu to jeszcze nic strasznego, czekamy na kolejne mecze. Najblisza okazja bdzie ju 5 padziernika w rode z zespoem PDO Janowiec Wielkopolski.

Spjnia Biae Bota - AMAN NTS Trjka Nako -3:1 (25:15, 17:25, 25:20, 25:22)

NTS: Tomasz Piniarski (k), Tomasz Marach, Marcin Cylkowski, Marcin Jankowski, Maciej Tomczyski, Robert Ruciski, Kuba Olszewski, Szymon Piniarski, Micha Nowak, Andrzej Manowski, Adrian Giers (l)

Spjnia: Kwiatkowski Robert, Rybacki Micha, Kwardys Karol, Sobiechowski Pawe, Wypych Filip, Schulz Robert, Beliski Andrzej, Szczechowicz Marcin, Ociski Radosaw, Kosiak Szczepan

Poprawiony: wtorek, 27 września 2011 21:34