Finał wojewódzki Kinder + Sport bogaty w sukcesy drużyn NTS Trójka Nakło Drukuj
odsłon: 167
Wpisany przez NTS   
niedziela, 30 maja 2021 20:53

IMG 7057W Grudziądzu 30.05.2021r. odbył się finał rozgrywek Kinder + Sport województwa kujawsko-pomorskiego. Po eliminacjach do finału awansowało pięć drużyn klubu z Nakła nad Notecią. Po dwie drużyny w kategorii dwójek i trójek siatkarskich oraz w kategorii czwórek jedna z SOS SP Łochowo/ NTS Trójka Nakło.

Dwójki siatkarskie rozegrały bardzo zacięte i wyrównane spotkania by ostatecznie uplasować się na pozycjach 3 i 6 w końcowej klasyfikacji. Brązową drużynę reprezentowali Filip Majchrzak, Jan Walkowiak oraz Michał Arach. Natomiast w drużynie z miejsca szóstego wystąpili Kacper Gemziak, Mikołaj Kowalski, Wiktor Jasiński. Warto dodać, że nasza drużyna z trzeciego miejsca jako jedyna pokonała w tryumfatorów turnieju z Torunia. Do awansu do Mistrzostw Polski zabrakło naprawdę niewiele.

W rywalizacji trójek po kolejnym udanym występie naszych drużyn zdobywamy dwa medale złoty i brązowy. Tym samym uzyskujemy w tej kategorii, jako mistrz województwa, awans do finału Mistrzostw Polski Kinder + Sport. Skład drużyny mistrzowskiej to: Nikodem Łęga, Karol Leppert, Kacper Pogoda, Marceli Konefał i Filip Pewniak. O dużym niedosycie możemy mówić w przypadku drugiej drużyny NTS Trójka, która przegrała awans w bezpośrednim meczu z drużyną BKS Chemik Bydgoszcz 23:25. Drugi zespół NTS Trójka wystąpiła w składzie Cezary Leppert, Mikołaj Markuszewski, Jakub Kubiński, Tymon Zagrodzki oraz Igor Zagrodzki.

W kategorii czwórek w wyniku rywalizacji sześciu drużyn systemem każdy z każdym nasz zespół uplasował się na piątej pozycji w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Ostateczna kolejność PUCHARU KINDER JOY OF MOVING, turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Polski.

Dwójki siatkarskie klasyfikacja końcowa:

 1. AZS OŚ Toruń I
 2. SP 60 BKS Chemik SM I
 3. NTS Trójka Nakło I (Filip Majchrzak, Michał Arach, Jan Walkowiak)
 4. AZS OŚ Toruń II
 5. KS Stal Grudziądz
 6. NTS Trójka Nakło II (Wiktor Jasiński, Mikołaj Kowalski, Kacper Gemziak)
 7. TS Koset Grudziądz III
 8. AZS OŚ Toruń III

Trójki siatkarskie klasyfikacja końcowa:

 1. NTS Trójka Nakło I (Nikodem Łęga, Kacper Pogoda, Karol Leppert, Marceli Konefał, Filip Pewniak)
 2. BKS Chemik SM I
 3. NTS Trójka Nakło II (Jakub Kubiński, Mikołaj Markuszewski, Cezary Leppert, Tymon Zagrodzki, Igor Zagrodzki)
 4. KS Stal Grudziądz III
 5. BKS Chemik SM II
 6. KS Stal Grudziądz II
 7. AZS OŚ Toruń

Czwórki siatkarskie klasyfikacja końcowa:

 1. TS Koset Grudziądz I
 2. AZS OŚ Toruń
 3. BKS Chemik SM I
 4. KS Stal Grudziądz
 5. NTS Trójka I/ SP Łochowo (Krzysztof Korach, Piotr Wróblewski, Kacper Winiarski, Sylwester Głowacki, Szymon Tomaszewski, Nikodem Radkowski)
 6. UKS Culmen Chełmno

Trenerami naszych zawodników podczas zawodów w Grudziądzu byli: Andrzej Izdebski, Rafał Sikorski, Michał Nowak, Borys Leppert oraz Artur Sierzchuła.
Wszystkim zawodnikom oraz szkoleniowcom serdecznie gratulujemy.

 

Zdjęcia z turnieju:
https://photos.app.goo.gl/EzGcdRhZwRtEgaCH9

 

Sponsorzy


BS Nako

S.O.S.

sos