Siatkarze NTS-u zagrali w kadrze kujawsko-pomorskiego na RTNO Drukuj
odsłon: 35
Wpisany przez NTS   
poniedziałek, 03 maja 2021 10:10

IMG 9567Od poniedziałku do czwartku 4 zawodników NTS-u - Mikołaj Garbaciak, Aleksander Hibner, Sebastian Hibner i Miłosz Sieracki wzięło udział w zgrupowaniu kadry województwa kujawsko-pomorskiego rocznika 2006 w Grudziądzu, a od piątku do niedzieli w Policach pograli w Regionalnym Turnieju Nadziei Olimpijskich.

 

Od poniedziałku do czwartku pod okiem trenerów Artura Hoffmanna i Michała Nowaka kadra rocznika 2006 przygotowywała się w Grudziądzu do Regionalnego Turnieju Nadziei Olimpijskich (RTNO). Wśród  14 zaproszonych tam zawodników było 8 osób z Chemika, 4 z NTS-u, i po jednej z Budowlanki i Kosetu.

Wyselekcjonowana dwunastka od piątku do niedzieli zaprezentowała się na RTNO w Policach. Spotkały się na nim reprezentacje 4 województw - pomorskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego, a jego celem było wybranie młodzieży do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Nadziei Olimpijskich, a w dalszej perspektywie - do utworzenia nowej klasy w SMS PZPS Spała.

W trzech rozegranych meczach kujawsko-pomorskie walczyło, ale w żadnym nie zdołało wygrać. Na koniec turnieju wybrano 14 osób na OTNO. Wśród wybranych pojawił się jeden siatkarz z naszego województwa - Mateusz Zalewski, reprezentujący obecnie BKS Chemik Bydgoszcz.

 

Kadrę rocznika 2006 tworzyli:
Czmochowski Julian, Dobrolubow Jakub, Dziki Nikodem, Garbaciak Mikołaj, Hibner Aleksander, Hibner Sebastian, Rybicki Krzysztof, Sieracki Miłosz, Szadkowski Wiktor, Urbaniak Mateusz, Zalewski Mateusz, Zimny Radosław. Trenerzy: Artur Hoffmann, Michał Nowak.

 

Zdjęcia z turnieju:

https://photos.app.goo.gl/EXBajr5bWvLSh8Zz8

 

https://photos.app.goo.gl/A1Kx4oF36PiCQH4FA

 

Sponsorzy


BS Nako

S.O.S.

sos