Piąta kolejka minisiatkówki o Pucharu Kujawiaka i Pomorzanki Drukuj
odsłon: 237
Wpisany przez NTS   
niedziela, 25 kwietnia 2021 20:02

fW Chełmnie 25.04.2021r. odbyła się już piąta edycja Pucharu Kujawiaka i Pomorzanki, czyli ligi minisiatkówki województwa kujawsko-pomorskiego. NTS reprezentowało 9 zespołów.
Ponownie w kategorii dwójek do najlepszej ósemki awansowały trzy drużyny NTS-u. Ostatecznie uplasowały się na 4, 7, 8 oraz 14 miejscu.
W kategorii trójek dwie nakielskie drużyny uplasowały się na podium, zdobywając pierwsze i trzecie miejsce, natomiast trzeci zespół zajął 7 miejsce.
W czwórkach siatkarskich nakielanie zostali sklasyfikowani na 5 i 7 miejscu.

Dwójki siatkarskie klasyfikacja końcowa:
1. AZS OŚ Toruń I
2. AZS OŚ Toruń II
3. SP 60 BKS Chemik SM I
4. NTS Trójka Nakło I (Filip Majchrzak, Wiktor Jasiński)
5. KS Stal Grudziądz
6. SP Osielsko SP 60 Bydgoszcz
7. NTS Trójka Nakło II (Jan Walkowiak, Kacper Gemziak)
8. NTS Trójka Nakło III (Wojtek Pewniak, Michał Arach)
9. TS Koset Grudziądz 3
10. SP 60 BKS Chemik SM II
11. TS Koset Grudziądz I
12. TS Koset Grudziądz II
13. AZS OS Toruń IV
14. NTS Trójka Nakło IV (Igor Plichciński, Bartosz Jaroszek, Kacper Jabłoński)
15. AZS OŚ Toruń III
16. SP 60 BKS Chemik SM III

Trójki siatkarskie klasyfikacja końcowa:
1. NTS Trójka Nakło I (Kacper Pogoda, Karol Leppert, Nikodem Łęga)
2. BKS Chemik SM I
3. NTS Trójka Nakło II (Jakub Kubiński, Mikołaj Markuszewski, Cezary Leppert, Marcel Konefał)
4. BKS Chemik SM II
5. KS Stal Grudziądz III
6. KS Stal Grudziądz II
7. NTS Trójka Nakło III/ SP Łochowo (Zagrodzki Tymon, Zagrodzki Igor, Baran Mikołaj)
8. KS Stal Grudziądz I
9. BKS Chemik SM III
10. AZS OŚ Toruń

Czwórki siatkarskie klasyfikacja końcowa:
1. BKS Chemik SM I
2. TS Koset Grudziądz I
3. KS Stal Grudziądz
4. AZS OŚ Toruń
5. NTS Trójka Naklo II (Jan Kauc, Hubert Majewski, Nicolas Wardziński, Dominik Pogoda)
6. UKS Budowlanka Toruń I
7. NTS Trójka I/ SP Łochowo (Korach Krzysztof, Wróblewski Piotr, Głowacki Sylwester, Winarski Kacper, Tomaszewski Szymon, Radkowski Nikodem)
8. BKS Chemik SM II
9. TS Koset Grudziądz II
10. UKS Culmen Chełmno
11. UKS Budowlanka Toruń II

Zdjęcia z turnieju.

Wszystkim zawodnikom oraz szkoleniowcom serdecznie gratulujemy. Kolejna finałowa kolejka pucharu odbędzie się 16 maja w Grudziądzu.

 

Sponsorzy






BS Nako

S.O.S.

sos