Młodzicy na X miejscu w turnieju rozegranym w Kołobrzegu Drukuj
odsłon: 51
Wpisany przez NTS   
niedziela, 07 lutego 2021 20:54

IMG 3468Od piątku do niedzieli młodzicy NTS-u grali i zbierali cenne doświadczenie w Kołobrzegu, gdzie miejscowy UKS OPP organizował ogólnopolski turniej dla 12 zespołów. Po 6 rozegranych meczach Nakło zajęło X miejsce.

Pierwszy mecz Nakło rozegrało z Treflem Gdańsk. Wysoki i świetnie wyszkoliny zespół, który zajął później I miejsce, nie dał szans graczom NTS-u. Oba sety wygrał pewnie po 25:16. W sobotę siatkarze NTS-u zagrali z Orionem Sulechów. Mecz rozpoczął się dobrze, a do skończenia seta potrzeba było zdobyć aż 30 punktów. W drugim secie Sulechów zagrał bardzo dobrze i wygrał do 16. Błędy w krótkim tie-breaku (w fazie grupowej grano od 5:5) pozbawiły nakielan szans na zwycięstwo. W trzecim meczu grupowym przeciwnikiem był Piast Krotoszyn. Łatwa wygrana w pierwszej odsłonie (25:19) nie przełożyła się na dalszą grę. Mimo piłek meczowych w górze Nakło przegrało seta 29:31. Słaba postawa w decydującym secie sprawiła, że do dalszych gier NTS startował z 4. pozycji i po południu musiał zmierzyć się z Jastrzębskim Węglem. Ten mecz zupełnie nie wyszedł. Przegraliśmy gładko do 7 i 12. Taki wynik sprawił, że w niezielę pozostała walka o miejsca 10-12. Znacznie słabsi przeciwnicy - Dwójka Milicz i BKS Chemik II Bydgoszcz nie sprawiły nakielanom żadnych problemów. Ostatecznie NTS uplasował się na X miejscu.

Końcowa kolejność w turnieju:
1. Trefl Gdańsk
2. Bzura Ozorków
3. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
4. UKS SMS Joker Piła
5. IUKS Jedynka Poznań
6. Orion Sulechów
7. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
8. BKS Chemik I Bydgoszcz
9. UKS Piast Krotoszyn
10. NTS Trójka Nakło
11. UKS Dwójka Milicz
12. BKS Chemik II Bydgoszcz

NTS wystąpił w składzie: Aleksander Hibner, Miłosz Sieracki, Mikołaj Garbaciak, Filip Koryluk, Kacper Walkowiak, Sebastian Hibner oraz Wojciech Tyckun Nikodem Turbiarz, Kacper Pilarski, Marceli Adasiak.

 

fot. https://photos.app.goo.gl/LLbn9u6hbSwS571o9

 

Sponsorzy


BS Nako

S.O.S.

sos