Zwycięstwo NTS-u w meczu ligi kadetów Drukuj
odsłon: 53
Wpisany przez NTS   
wtorek, 02 lutego 2021 23:39

IMG 3220We wtorek 2 lutego w sali ZSP3 w Nakle odbył się zaległy mecz wojewódzkiej ligi kadetów pomiędzy NTS Trójka Nakło i SKS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka. Nakielanie bez problemów wygrali 3:0.

Mecz nie był dobrym widowiskiem, bo obfitował w sporą liczbę błędów po obu stronach siatki. W pierwszym secie od początku Nakło osiągnęło kilkupunktową przewagę. Kolibrom brakowało jednak skutecznego ataku (2 punktowe w tym secie), co spowodowało, że set zakończył się zwycięstwem gospodarzy 25:16.  Początek drugiego seta należał do gości, a liczne błędy własne NTS-u dały Kolibrom prowadzenie 14:13. Było to jednak ich ostatnie prowadzenie. Nakło wygrało 5 kolejnych akcji (4 asy Miłosza Sierackiego) i 4-punktową przewagę dowiozło do końca seta. W trzecim secie, od stanu 11:6, na boisku zaprezentowli się zmiennicy. Spisali się dobrze wygrywając seta do 16.

 

NTS Trójka Nakło - SKS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka 3:0 (25:16, 25:21, 25:16)

 

NTS: Aleksander Hibner, Miłosz Sieracki, Mikołaj Garbaciak, Filip Koryluk, Kacper Walkowiak, Sebastian Hibner, Mateusz Bruski (libero) oraz Bartosz Kalinowski, Nikodem Turbiarz, Marceli Adasiak, Wojciech Tyckun. Trener: Michał Nowak.

 

fot. https://photos.app.goo.gl/uhZibt5wivyn5CVv7

 

Sponsorzy


BS Nako

S.O.S.

sos