NTS najlepszy w AMAN Minivolley Cup III Drukuj
odsłon: 192
Wpisany przez NTS   
niedziela, 20 grudnia 2020 12:13

IMG 8986W sobotę 19.12.2020 po raz trzeci w Nakle nad Notecią odbył się AMAN MINI VOLLEY CUP. Tegoroczna edycja zorganizowana została dla chłopców rywalizujących w trójkach siatkarskich. Pomimo trudnej sytuacji związanej z trwająca pandemią Covid-19 na turniej dotarły drużyny z całej Polski. Najlepszy okazał się zespół gospodarzy, który wyprzedził Połczyn-Zdrój i Ozorków.

 Do rywalizacji przystąpiło 15 zespołów, które podzielone zostały w pierwszej fazie eliminacji na trzy grupy. Po eliminacjach nastąpił podział na dwie grupy. Najlepsze dwa zespoły z każdej grupy utworzyły grupę finałową o miejsca 1-6, a pozostałe rywalizowały o miejsca 7-15. Grano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów do 11 punktów.

Na podsumowaniu rywalizacji obecny był właściciel firmy AMAN pan Janusz Młynarczyk, któremu prezes NTS Trójka Nakło - Artur Sierzchuła podziękował wręczając symboliczną statuetkę. Klub obchodząc w tym roku piętnastolecie istnienia wyraził ogromną wdzięczność za pomoc i możliwości realizacji marzeń zarówno młodzieży jak i wszystkich członków Klubu.

W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią - Sławomira Napierały prezes Artur Sierzchuła przekazał wszystkim uczestnikom turnieju podziękowania za udział i złożył życzenia świąteczno-noworoczne. Podziękowania słowne powędrowały również w stronę Spółki Nakielski Sport oraz Dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle za wsparcie przy realizacji organizowanego turnieju.


Kolejność końcowa i wyniki III edycji AMAN MINI VOLLEY CUP:

 1. NTS Trójka Nakło 1 (Łęga Nikodem - kapitan, Pogoda Kacper, Leppert Karol, Stupieńko Nikodem)
 2. MKS Mieszko Połczyn-Zdrój 1
 3. Bzura Ozorków 1
 4. UKS ZSS Człuchów 1
 5. KPS Progress Września 1
 6. Stal Grudziądz 1
 7. MKS Mieszko Połczyn-Zdrój 2
 8. NTS Trójka Nakło 2 (Markuszewski Mikołaj - kapitan, Leppert Cezary, Pewniak Filip, Pogoda Dominik)
 9. SP Łochowo/NTS Trójka (Zagrodzki Igor, Zagrodzki Tymon, Kauc Jan, Wardziński Nicolas)
 10. MOS Wola Warszawa 1
 11. MOS Wola Warszawa 2
 12. UKS ZSS Człuchów 2
 13. Stal Grudziądz 2
 14. Bzura Ozorków 2
 15. KPS Progress Września 2

Zdjęcia z turnieju:

Część 1

Część 2

Część 3

 

Sponsorzy


BS Nako

S.O.S.

sos