XIV Memoriał Szymka w Jastarni Drukuj
odsłon: 237
Wpisany przez NTS   
niedziela, 27 września 2020 12:29

IMG 6471W piątek i sobotę zespół młodzików NTS-u wziął udział w organizowanym przez UKS w Jastarni - XIV Memoriale Szymka. 17 nakielan stworzyło 2 drużyny - jedną z rok większym doświadczeniem, drugą - zaczynającą przygodę w grze szóstkami.
Oba zespoły rywalizowały z drużynami z Milicza, Jastarni i Pucka. Wszyscy zawodnicy pokazali się na parkiecie z bardzo dobrej strony zdobywając to, czego nie da się wypracować na treningu - doświadczenie.

Jakie były wyniki? Nikt nie zapisał i nikt nie pamięta. Niezmienna od kilkunastu lat formuła turnieju przewiduje, że mecze trwają dwa sety, a wszyscy zawodnicy są zwycięzcami w turnieju. Dzięki temu turniejowi towarzyszy przyjazna atmosfera, za co dziękujemy organizatorowi.

 

NTS wystąpił w składzie: Marceli Adasiak, Mikołaj Garbaciak, Patryk Grzegorek, Aleksander Hibner, Sebastian Hibner, Bartosz Kalinowski, Mateusz Kania, Bartosz Kopecki, Krystian Kot, Hubert Majewski, Kacper Pilarski, Miłosz Sieracki, Joachim Stepka, Nikodem Turbiarz, Wojciech Tyckun, Kacper Walkowiak, Leon Waśniowski.

 

Fotorelacja z turnieju: https://photos.app.goo.gl/3NShbyUiEuKePeoR6

 

Sponsorzy


BS Nako

S.O.S.

sos