Wygrana w ALS Drukuj
odsłon: 113
Wpisany przez Antoni Kwasigroch   
niedziela, 03 listopada 2019 22:33

IMG 434029 października na sali ZSP 3 w Nakle nad Notecią odbył się mecz czwartej kolejki Autonomicznej Ligi Siatkówki. NTS Trójka Nakło podejmował zespół z Janowca Wielkopolskiego. W pierwszej partii nakielanie cały czas mieli kilka oczek więcej od przeciwnika. Wydawało się, że spokojnie dowiozą tę przewagę do końca, jednak przy stanie 24:21 coś się zacięło. NTS nie mógł skończyć ataku i rywale doprowadzili do remisu. Dwie kolejne akcje należał jednak do Nakła i to oni prowadzili 1:0 w setach.

Druga partia to gra punkt za punkt do stanu 17:17. Wtedy to Janowiec zdobył kilka oczek z rzędu i wygrał odsłonę do 20. Na kolejną partię NTS dokonał dwóch zmian w składzie- jako rozgrywający zagrał Waldemar Wnuk, a na pozycję atakującego wszedł Mateusz Kiersznicki. W trzecim secie goście rozpoczęli od wysokiego prowadzenia (6:3, 9:4). Na tablicy wyników pojawił się wynik 20:15. W tym momencie na zagrywce po stronie nakielskiego zespołu pojawił się wyżej wspomniany Kiersznicki. Dzięki jego dobrym zagrywkom (5 asów) NTS zdobył 9 punktów z rzędu. Ostatecznie wygrał tę odsłonę 25:21. Czwarta partia to kontynuacja dobrej gry w polu zagrywki nakielan i słabszy moment gości. Ten set padł łupem Nakła 25:16 i to oni mogli cieszyć sięz kolejnego zwycięstwa w lidze.

NTS jest v-ce liderem swojej grupy, tuż za zespołem HQ Volley Bydgoszcz. Oba zespoły nie zaznały jeszcze porażki. Następna kolejka zostanie rozegrana dopiero 19 listopada.


NTS wystąpił w składzie: Maciej Tomczyński, Mateusz Kiersznicki, Waldemar Wnuk, Andrzej Manowski, Antoni Kwasigroch, Maciej Świtalski, Jakub Kiersznicki oraz Adrian Giers, Mateusz Rogaliński, Tomasz Marach, Łukasz Blamowski, Michał Nowak.

 

Zdjęcia z meczu:
fot. https://photos.app.goo.gl/k9j2gK682LJmMuXr6

 

Sponsorzy

BS Nako

S.O.S.

sos

s2