Turniej minisiatkówki chłopców AMAN Mini Volley Cup Drukuj
odsłon: 411
Wpisany przez NTS   
czwartek, 17 października 2019 23:15

mini mW piątek 25 października zapraszamy na turniej minisiatkówki. AMAN MINI VOLLEY CUP to turniej skierowany dla chłopców z rocznika 2009 i młodszych grających w kategorii "dwójek" oraz dla chłopców z rocznika 2008 i młodszych, którzy zagrają w kategorii "trójek".

Początek gier o godzinie 12:30. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł od zgłoszonego zawodnika. Organizator zaplanował nagrody dla najlepszych trzech drużyn w każdej kategorii.
Zgłoszenie do turniejunależy wysłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając liczbę zgłoszonych zespołów oraz dane do rachunku i numer telefonu kontaktowego do opiekuna/ów zespołu. Termin zgłoszeń upływa w dniu 23.11.2019r.


Dzień później, w sobotę 26 października AMAN MINI VOLLEY CUP będzie skierowany dla chłopców z rocznika 2007 i młodszych czyli dla kategorii "czwórek". Początek turnieju zaplanowano od godz. 11:00. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł od zgłoszonego zawodnika. Organizator zaplanował nagrody dla najlepszych trzech drużyn.
Zgłoszenie do turnieju należy wysłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając liczbę zgłoszonych zespołów oraz dane do rachunku i numer telefonu kontaktowego do opiekuna/ów zespołu. Termin zgłoszeń upływa w dniu 23.11.2019r.

Szczegóły dotyczące systemu oraz układu gier na turnieju podamy po wpłynięciu zgłoszeń drużyn.

plakat mini 2019

 

Sponsorzy

BS Nako

S.O.S.

sos

s2