Minisiatkówka. Dziewczęta rywalizowały w Świeciu. Drukuj
odsłon: 256
Wpisany przez NTS   
poniedziałek, 15 kwietnia 2019 22:02

ki 02W niedzielę 14 kwietnia w Świeciu odbyły się zawody minisiatkówki dziewcząt Kinder+Sport. Wzięły w nim udział 3 zespoły NTS-u. Jeden z nich wywalczył awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Dwójki

W kategorii dwójek wystąpiły dwa zespoły. Zofia Brukwicka, Jagoda Buryta i Aurelia Tyckun po wygraniu 5 z 7 meczów z dorobkiem 12 punktów wywalczyły awans. Z kolei Julia Aleksandrzak, Zuzanna Marasz i Kinga Borakiewicz wygrały w grupie 2 spotkania i nie wystarczyło to do awansu.

Trójki

W kategorii trójek zagrały Oliwia Kostrzewa, Wiktoria Brzuchalska, Małgorzata Paszkiet i Amelia Kania. Dziewczęta w grupie rywalizowały z Sępólnem Krajeńskim, Aleksandrowem, Chełmnem, Toruniem, W łocławkiem i Koronowem. Wygrały 2 spotkania, 4 przegrały niewielką liczbą punktów i ostatecznie uplasowały się na 5. miejscu, a tylko 4 zespoły uzyskiwały awans.

W kolejnym etapie, który odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia w Świeciu, NTS będą reprezentowały Zofia Brukwicka, Jagoda Buryta i Aurelia Tyckun. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

ki 02

ki 01

ki 03

ki 04

 

 

Najbliższe mecze w Nakle

MŁODZIK

 NTS Trójka Nakło
BKS Chemik II Bydgoszcz
SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka
AZS OŚ Toruń

niedziela, 12 stycznia godz. 10:00
sala ZSP 3 w Nakle

 

Sponsorzy

BS Nako

S.O.S.

sos

s2