Za tydzień powracają rozgrywki II ligi. Do Nakła przyjedzie Czarnków. Drukuj
odsłon: 125
Wpisany przez NTS
niedziela, 17 marca 2019 08:53

plakat II liga Czarnkow play off mPo porażkach 3:1 i 3:2 w Czarnkowie Womix przegrywa w rywalizacji do 3 zwycięstw 0-2. W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 w Nakle odbędzie się trzeci mecz między tymi zespołami. Jeżeli nakielanie wygrają, to kolejne spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę też o 17:00.

W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami zawodnicy NTS-u świetnie powalczyli w pierwszym secie i wygrali go do 22. Później na boisku dominowali siatkarze z Czarnkowa, którzy pewnie wygrali 3 kolejne sety do 17, 20 i 18.

W drugim spotkaniu było już lepiej. Nakielanie pewnie wygrali pierwszą odsłonę (25:20) i po walce również drugą (26:24). Prowadząc 2:0 w setach w grze NTS-u coś się zacięło i w dwóch następnych setach lepsi byli gospodarze (25:17, 25:22). W tie-breaku oba zespoły toczyły wyrównaną walkę aż do stanu 13:13. Dwa kolejne punkty zdobył jednak Czarnków i dzięki temu zwycięstwu prowadzi w rywalizacji do trzech zwycięstw 2-0. Stawką w tej rywalizacji jest uniknięcie konieczności rozgrywania gier o utrzymanie się w lidze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na najbliższe sobotnie spotkanie. Gorący doping kibiców na pewno pomoże naszym siatkarzom!