Międzyrzecz trzeci raz lepszy w play-off. Drukuj
odsłon: 95
Wpisany przez NTS
sobota, 02 marca 2019 21:06

IMG 3942W sobotę 2 marca o 17:00 w sali ZSP3 w Nakle odbył się trzeci mecz pierwszej rundy play-off pomiędzy zespołami Womix NTS Trójka Nakło i GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz. Dwa pierwsze mecze wygrał u siebie Międzyrzecz. W trzecim również okazał się lepszym zespołem wygrywając 3:0.

W pierwszym secie nakielanie długo prowadzili 2-3 punktami. W końcówce wynik się wyrównał (22:22), a po zaciętej walce lepsi okazali się goście wygrywając 31:29. W drugiej odsłonie siatkarze NTS-u stacili dokładność w przyjęciu, a za tym poszła słabsza skuteczność w ataku. Orzeł był bezlitosny i wygrał 25:15. W trzecim secie równa walka toczyła się do stanu 14:14. Później Międzyrzecz odskoczył na kilka punktów, a zawodnicy Womix-u nie potrafili odrobić straty i przegrali do 22.

Womix NTS Trójka Nakło - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0:3 (29:31, 14:25, 22:25)

Womix: Duszak (14), Świtalski (5), Kozłowski (13), Kwasigroch (9), Liszewski (4), Strojny (1), Perczak(L) oraz Olejniczak, Kurowski (2), Kwiatkowski, Majewski, Zieliński.

Orzeł: Sroga, Haładus, Troska, Baran, Chwirot, Szulikowski, Jastrowicz, Januszewski, Koliński, Wanad.

W kolejnej rundzie NTS zagra w rundzie play-out z przegranym z pary Zielona Góra - Czarnków (po trzech meczach jest 2:1 dla Czarnkowa), a Międzyrzecz ze zwycięzcą tej pary w półfinale.