Nagrody i stypendia Marszałka Województwa dla NTS-u Drukuj
odsłon: 347
Wpisany przez NTS   
wtorek, 19 lutego 2019 14:19

stypendia sportowe-43W poniedziałek 11 lutego w Toruniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego za osiągnięcia sportowe w 2018 roku. Nagrody finansowe za złoty medal w OOM w siatkówce plażowej i jednocześnie Mistrzostwo Polski kadetów uzyskali zawodnicy - Jakub Czerwiński i Szymon Trojański oraz ich trener Artur Sierzchuła. Nagrodę w kategorii "dla działaczy sportowych" otrzymał również Michał Nowak.

Z kolei w poniedziałek 18 lutego klub otrzymał informację o przyznaniu 10-miesięcznego stypendium dla złotych medalistów czyli dla Jakuba Czerwińskiego i Szymona Trojańskiego (250zł miesięcznie). Uroczyste wręczenie decyzji o przyznaniu stypendiów odbędzie się 26 lutego w Bydgoszczy.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i dziękując za świetne reprezentowanie NTS-u, życzymy wytrwałości oraz dalszych sukcesów zarówno w sporcie jak i życiu osobistym.

stypendia sportowe-43

Obie fotografie: Urząd Marszałkowski (Mikołaj Kuras)

Pełna lista nagrodzonych: https://kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/33880-nagrody-dla-naszych-sportowcow-2

Lista stypendystów: https://kujawsko-pomorskie.pl/sport-stypendia/33909-stypendysci-wojewodztwa-kujawsko-pomorskiego-w-2019-roku

 

Najbliższe mecze w Nakle

MŁODZIK

 NTS Trójka Nakło
BKS Chemik II Bydgoszcz
SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka
AZS OŚ Toruń

niedziela, 12 stycznia godz. 10:00
sala ZSP 3 w Nakle

 

Sponsorzy

BS Nako

S.O.S.

sos

s2