Zwycięstwo kadetów oraz juniorów w lidze wojewódzkiej. Drukuj
odsłon: 146
Wpisany przez NTS
niedziela, 03 lutego 2019 22:21

img 1144W piątek 1 lutego juniorzy NTS Trójka Nakło rozegrali zaległe spotkanie w lidze wojewódzkiej. Tym razem do Nakła przyjechał MSPS Inowrocław. Nakielanie pewnie wygrali 3:0.

W pierwszym oraz w drugim secie NTS przeważał w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Nakielanie wygrali odpowiednio do 5 oraz 9. MSPS zdołał zdobyć zaledwie 6 punktów z własnego ataku w dwóch setach. W trzecim secie nawiązała się walka, ale tylko na początku seta, ponieważ końcówka należała do bardziej doświadczonych zawodników z Nakła, którzy wygrali tego seta do 20 i całe spotkanie 3:0.

Zdjęcia.

NTS Trójka Nakło – MSPS Inowrocław 3:0 (25:5, 25:9, 25:20)

Juniorzy NTS-u wystąpili w składzie: Michał Nurczyński (1), Hubert Kwiatkowski (11), Jakub Kiersznicki (9), Jakub Majewski (10), Piotr Szarszewski (7),Wojciech Bebło (6), Nicolas Marasz (libero) oraz Antoni Kwasigroch (kpt.)(3) i Borys Tacikowski (2)

W sobotę 2 lutego kadeci NTS Trójka Nakło rozegrali spotkanie w ramach 12 kolejki ligi wojewódzkiej kadetów. NTS podejmował u siebie drugi zespół bydgoskiego Chemika. Nakielanie wygrali w trzech setach i umocnili się na pozycji lidera w tabeli. Warto dodać, że jest to dwunaste z rzędu zwycięstwo w lidze!
Na początku pierwszego seta wynik oscylował wokół remisu (8:8 i 11:11). Później nakielanie wyszli na prowadzenie 16:12 i do końca seta go nie oddali, wygrywając pewnie do 17.
W drugim secie od prowadzenia 3:0 zaczęli goście z Bydgoszczy. NTS szybko się obudził i doprowadził do remisu 9:9. W kolejnej fazie nakielanie przejęli inicjatywę i wyszli na prowadzenie 14:10 i 21:16. Do końca seta nic wielkiego się nie wydarzyło i gospodarze spokojnie wygrali do 18. W trzeciej odsłonie NTS od początku narzucił swój rytm i wyszedł na prowadzenie 4:2 i 9:7. Do końca seta nakielanie powiększali swoją przewagę i wygrali trzecią partię do 20, a całe spotkanie 3:0. Warto dodać, że bydgoszczanie w trzecim secie popełnili aż 14 własnych błędów!

NTS Trójka Nakło – BKS Chemik II Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:18, 25:20)

Kadeci NTS-u wystąpili w składzie: Michał Nurczyński (2), Antoni Kwasigroch (kpt)(6), Hubert Kwiatkowski (3), Jakub Kiersznicki (5), Piotr Szarszewski (4),Wojciech Bebło (7), Nicolas Marasz (libero) oraz Borys Tacikowski, Mateusz Grudzinski (6) i Bartosz Jaruzal (5).