Przegrana Womix-u z Międzyrzeczem. Drukuj
odsłon: 142
Wpisany przez NTS
niedziela, 13 stycznia 2019 22:19

IMG 0355W sobotę 12 stycznia siatkarze NTS-u podejmowali we własnej hali Orła Międzyrzezcz. Lider grupy pierwszej okazał się zbyt silny dla nakielan i wygrał 3:0.

Od początku pierwszego seta goście wyszli na kilkupunktowe prowadzenie (3:1, 5:2, 9:4, 12:8). Po czasie dla trenera Zielińskiego (9:14) Womix poprawił skuteczność i zdobywając 4 kolejne punkty wrócił do gry. Do stanu 22:22 trwała wyrównana walka. W końcówce lepsi okazali się siatkarze Orła i wygrali tę partię 25:22.

W drugim secie wyrównana gra trwała do stanu 7:7. W kolejnych akcjach Międzyrzecz powoli powiększał przewagę. Przy stanie 11:16 NTS wykorzystał drugą przerwę, ale ta, podobnie jak pierwsza, nie przyniosła zmiany obrazu gry. Goście pewnie wygrali seta do 17.

Trzeci set rozpoczął się fatalnie 0:3, 1:6 i 4:10 nie napawały optymizmem. Nakielanie jeszcze próbowali zmniejszyć straty. Przegrywali 8:11, 9:12 i 17:21, ale to goście byli cały czas stroną przeważającą i wygrali seta 25:18.

Womix NTS Trójka Nakło - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0:3 (22:25, 17:25, 18:25)

Womix: Duszak (4), Świtalski, Kozłowski (5), Kurowski (7), Strojny (4), Liszewski (3), Perczak oraz Kwasigroch (2), Olejniczak (8), Kwiatkowski (2), Majewski.

Orzeł: Haładus, Koliński, Szulikowski, Jastrowicz, Olejniczak, Baran, Wanat oraz Sroga, Chinrot.

Po 13 rozegranych meczach nakielanie zajmują 8. miejsce w swojej grupie. Za tydzień NTS zagra na wyjeździe w Lęborku, a za 2 tygodnie w Nakle zawitają siatkarze z Grudziądza.