Protokoły i terminarz 18-19 Drukuj
odsłon: 906
Wpisany przez TM   
piątek, 02 listopada 2018 09:50

Terminarz NLS

Runda zasadnicza


1. kolejka 28.10.2018 Sprawozdanie z I kolejki

 1. Pol-Ast Bydgoszcz  - Stara Gwardia NTS 2:1 (30:28, 27:29, 25:23) Protokół
 2. Olimpia -  NTS Kadeci  2:1 (25:18, 20:25, 15:10) Protokół
 3. NTS Juniorzy  - Mrocza 2:0 (25:15, 25:17) Protokół
 4. Atomowe Byki  3S Bydgoszcz 0:2 (16:25, 26:28) Protokół

Pauza - Lupus Team Sicienko


 2. kolejka 04.11.2018 Sprawozdanie z II kolejki

 8. Olimpia  - NTS Juniorzy  0:2 (17:25,18:25) Protokół
 7. Pol-Ast  - Atomowe Byki  0:2 (13:25, 14:25) Protokół
 6. Lupus Team  - 3S Bydgoszcz  0:2 (16:25, 14:25) Protokół
 5. Stara Gwardia NTS  Mrocza  2:0 (25:15, 25:14) Protokół

Pauza - NTS Kadeci


 3. kolejka 18.11.2018 Sprawozdanie z III kolejki

 8. Pol-Ast  - Olimpia  0:2 (19:25, 7:25)  Protokół
 7. Stara Gwardia NTS  - Atomowe Byki  2:0 (25:22, 25:23) Protokół
 6. Lupus Team  - NTS Juniorzy  0:2 (11:25, 11:25) Protokół
 5. NTS Kadeci  3S Bydgoszcz  0:2 (21:25, 22:25) Protokół

Pauza - Mrocza


4. kolejka 25.11.2018 Sprawozdanie z IV kolejki

 12. 3S Bydgoszcz  - Mrocza 2:0 (25:18, 25:21) Protokół
10. NTS Juniorzy  - Stara Gwardia NTS  2:1 (25:23, 17:25, 15:13) Protokół
 9. Olimpia  - Lupus Team  2:0 (25:14, 25:18) Protokół
 11. Atomowe Byki   - NTS Kadeci  2:1 (25:21, 22:25, 16:14) Protokół


Pauza - Pol-Ast


 5 kolejka 02.12.2018 - Sprawozdanie z V kolejki

 19. 3S Bydgoszcz  - Stara Gwardia NTS 2:0 (25:13, 25:18) Protokół
 20. Mrocza  - NTS Kadeci 0:2 (17:25, 22:25) Protokół
 18. Atomowe Byki  - Lupus Team 2:1 (25:17, 22:25, 15:11) Protokół

Pauza - Olimpia


 6. kolejka 14.12.2018 Sprawozdanie z VI kolejki

 22. NTS Kadeci  - NTS Juniorzy  0:2 (16:25, 17:25) Protokół

16.12.2018 

 24. Lupus Team  - Pol-Ast  2:1 (29:27, 23:25, 15:12) Protokół
 17. NTS Juniorzy  - Pol-Ast  2:0 (25:6, 25:16) Protokół
 23. Stara Gwardia NTS  - Olimpia  2:0 (25:20, 25:23) Protokół
 21. Mrocza  Atomowe Byki  0:2 (15:25, 19:25) Protokół

Pauza - 3S Bydgoszcz


 7 kolejka 06.01.2019 - Sprawozdanie z VII kolejki

 34. Mrocza  - Olimpia 0:2 (23:25, 18:25) Protokół
 35. NTS Kadeci  - Pol-Ast 2:0 (25:10, 28:26) Protokół
 32. NTS Juniorzy  - Atomowe Byki 2:0 (25:18, 25:20) Protokół

Pauza - Stara Gwardia NTS


8 kolejka 27.01.2019 - Sprawozdanie z VIII kolejki

 31. Olimpia  - 3S Bydgoszcz  1:2 (25:20, 26:28, 10:15) Protokół
 30. Pol-Ast  - Mrocza  0:2 (22:25, 13:25) Protokół
 28. NTS Kadeci  - Stara Gwardia NTS  1:2 (22:25, 28:26, 12:15) Protokół
 29. Lupus Team  NTS Kadeci  1:2 (29:27, 13:25, 15:17) Protokół

Pauza - Atomowe Byki


 9 kolejka 03.02.2019 - Sprawozdanie z IX kolejki

 26. 3S Bydgoszcz  - Pol-Ast  2:0 (25:9, 25:12) Protokół
 33. 3S Bydgoszcz  - NTS Juniorzy  0:2 (15:25, 21:25) Protokół
 25. Atomowe Byki  - Olimpia  2:0 (28:26, 25:19) Protokół
 36. Stara Gwardia NTS  Lupus Team  2:1 (25:18, 22:25, 16:14) Protokół
 27. Mrocza - Lupus Team  2:1 (20:25, 25:23, 15:9) Protokół

Pauza - NTS Kadeci


I runda Play-off 10.02.2019 - Sprawozdanie z I play-off

 37. NTS Juniorzy  - 3S Bydgoszcz 2:0 (25:22, 25:20) Protokół
 38. Stara Gwardia NTS  - NTS Kadeci 2:0 (25:15, 25:12) Protokół
 39. Atomowe Byki  - Olimpia 2:1 (25:21, 18:25, 16:14) Protokół
 

Sponsorzy





BS Nako

S.O.S.

sos

s2