Kolejny turniej minisiatkówki za nami.
Wpisany przez NTS   
niedziela, 14 marca 2021 10:47

IMG 4913Wyjątkowo w sobotę 13 marca w Grudziądzu rozegrano 3. kolejkę spotkań w ramach Pucharu Kujawiaka i Pomorzanki, czyli rozgrywek minisiatkówki chłopców. NTS reprezentowały dwa zespoły trójek siatkarskich oraz 4 zespoły dwójek. Cieszą wyniki, bo trójka zajęła I miejsce, a dwójka - drugie.

Do rywalizacji w kategorii czwórek nie przystąpił jeden z naszych zespołów ze względu na chorobę zawodnków . Barwy NTS-u w tej kategorii reprezenowała czwórka SP Łochowo/NTS Trójka Nakło.

Więcej…
 
Nie żyje Krzysztof Benenowski
Wpisany przez NTS   
środa, 10 marca 2021 14:23

 MG 7049-jako-Obiekt-inteligentny-1Ze smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego przyjaciela Krzysztofa Benenowskiego.
Składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim Krzysztofa.
My zapamiętamy Go jako trenera, który kochał siatkówkę, a jeszcze bardziej siłownię. Zawsze służył dobrą radą i rozmową podtrzymującą na duchu. Nie bał się być indywidualistą. Zawsze radosny, rzucający żartami - taki właśnie pozostanie w naszych sercach, o czym będziemy przypominać zdjęciami i filmami na naszej stronie.
Msza żałobna odprawiona zostanie w kościele w Paterku dnia 12.03. o godz. 11.00, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce spoczynku.

fot. Joanna Paetzke

 
Minisiatkówka w Grudziądzu
Wpisany przez NTS   
niedziela, 07 marca 2021 23:00

IMG 4702W niedzielę 7 marca w Grudziądzu odbyła się druga kolejka Puchar Kujawiaka i Pomorzanki czyli Kujawsko – Pomorskiej Ligi Minisiatkówki. NTS reprezenrowało 27 zawodników w trzech kategoriach wiekowych. Najlepiej wypadł zespół w kategorii trójek zajmując trzecie miejsce.

Więcej…
 
Nabór do siatkarskiej klasy sportowej!
Wpisany przez NTS   
sobota, 27 lutego 2021 21:05

plakat nabor 2021 www miniInformujemy, że Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 przy współpracy z klubem NTS Trójka Nakło, jak co roku, tworzy IV klasę sportową o profilu piłki siatkowej. Do klasy zapraszamy wszystkie dzieci klas trzecich - zarówno z Trójki, jak i spoza obwodu szkoły. Rodziców zapraszamy do kontaktu i składania wniosków. Szczegóły na plakacie.

Więcej…
 
Ruszają zapisy na sierpniowy obóz!
Wpisany przez NTS   
poniedziałek, 22 lutego 2021 23:44

plakat 2021mNTS Trójka zaprasza na siatkarski obóz profilaktyczno-sportowy "Siatkówka moim jedynym nałogiem". W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, obóz zrealizowany zostanie w pięknych okolicach Drawieńskiego Parku Narodowego w Farmie "Kalina", która specjalizuje się w organizacji aktywnego spędzania czasu. Obóz odbędzie się w dniach 21-28 sierpnia 2021 roku.

Aktualizacja! --> Zobacz informacje o wykorzystaniu bonu turystycznego!

Więcej…
 
Puchar Kujawiaka i Pomorzanki. Ruszyła kujawsko-pomorska liga minisiatkówki.
Wpisany przez NTS   
niedziela, 21 lutego 2021 12:43

IMG 3887Wczoraj w Mogilnie zainaugurowała pierwsza edycja ligi minisiatkówki województwa kujawsko-pomorskiego w tym roku pn. Puchar Kujawiaka i Pomorzanki. Do zawodów przyłączyła się prawie czterdziestoosobowa grupa chłopców z NTS Trójka Nakło - na co dzień uczniów klas sportowych o profilu piłki siatkowej w ZSP nr 3 w Nakle nad Notecią oraz Szkoły Podstawowej w Łochowie należącej do Nakielskiej Akademii SOS. Wszyscy młodzi siatkarze realizują program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych - wspólny projekt Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
Młodzicy na X miejscu w turnieju rozegranym w Kołobrzegu
Wpisany przez NTS   
niedziela, 07 lutego 2021 20:54

IMG 3468Od piątku do niedzieli młodzicy NTS-u grali i zbierali cenne doświadczenie w Kołobrzegu, gdzie miejscowy UKS OPP organizował ogólnopolski turniej dla 12 zespołów. Po 6 rozegranych meczach Nakło zajęło X miejsce.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 171

Sponsorzy


BS Nako

S.O.S.

sos