Wicemistrzostwo Polski juniorów pary Kraut/Pawlun!
Wpisany przez NTS
czwartek, 06 sierpnia 2020 10:07

20200802 1402200Jak już relacjonowaliśmy na facebook-u w dniach 31 lipca - 2 sierpnia we Wrześni odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce plażowej na którym nasza para Jakub Kraut i Dawid Pawlun z trenerem Edwardem Pawlunem zdobyła srebrne medale. W tym materiale przedstawimy podsumowanie i zebranie wyników w jednym miejscu.

Więcej…

Awans pary Nurczyński/Ziółkowski do Finałów Mistrzostw Polski Kadetów w siatkówce plażowej!
Wpisany przez TM
poniedziałek, 20 lipca 2020 20:23

09b88a4a-9a8b-488d-bcda-392b890638d8Od czwartku do niedzieli na boiskach warszawskiej Monty odbywał się Półfinał Mistrzostw Polski Kadetów w siatkówce plażowej regionu północ. 32 zespoły (właściwie 28, bo 4 się nie zgłosiły) rywalizowały o 8 miejsc premiowanych awansem do finału. Sukcesem zakończył się udział pary reprezentującej NTS. Michał Nurczyński z Igorem Ziółkowskim zajęli 7. miejsce i zagrają w dniach 7-9 sierpnia w finale, który odbędzie się w Mysłowicach. Para Nurczyński/Ziółkowski jest wynikiem połączenia sił NTS-u i Spartakusa
Lniano.

Więcej…

Przygotowania do obozu. Ważne informacje.
piątek, 17 lipca 2020 13:25

ob 2020mW poniższym artykule znajdują się informacje dla uczestników obozu siatkarskiego, który rozpocznie się od 13 sierpnia 2020 roku.

Więcej…

Jedna para NTS-u z awansem do Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce plażowej.
wtorek, 14 lipca 2020 20:15

img 0636W dniach 12-14 lipca 2020r. w Gubinie odbył się jeden z dwóch Półfinałów Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej juniorów. W turnieju wzięło udział 31 par, z czego 3 pary NTS-u Trójka Nakło - Dawid Pawlun/Jakub Kraut, Maciej Świtalski/Jakub Kiersznicki i Antoni Kwasigroch/Michał Nurczyński. 8 najlepszych par, w tym jedna nakielska Pawlun/Kraut wywalczyło awans do Finału Mistrzostw Polski we Wrześni, które odbędą się na początku sierpnia.

Więcej…

Młodzicy bez sukcesów na plaży
wtorek, 30 czerwca 2020 07:32

part000001W sobotę 27 czerwca w Kamieniu Krajeńskim odbyły się mistrzostwa województwa w siatkówce plażowej. Dwie pary reprezentujące NTS zajęły miejsca nie dające awansu do półfinału Mistrzostw Polski.

Więcej…

Złoto dla NTS-u w Mistrzostwach Województwa Kadetów w siatkówce plażowej!
wtorek, 30 czerwca 2020 05:51

dsc 1576 1W niedziele 28 czerwca w Kamieniu Krajeńskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Kadetów w siatkówce plażowej. Do rywalizacji przystąpiło 4 pary w tym jedna reprezentujące NTS. Siatkarze naszego klubu zdobyli złoto – Michał Nurczyński/Igor Ziółkowski i awansowali do Półfinałów Mistrzostw Polski Kadetów!

Więcej…

Złoto i srebro dla NTS-u w Mistrzostwach województwa w siatkówce plażowej!
niedziela, 28 czerwca 2020 15:07

img 20200627 155422Wczoraj 27 czerwca w Kamieniu Krajeńskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorów w siatkówce plażowej. Do rywalizacji przystąpiło 5 par w tym 3 reprezentujące NTS. Siatkarze naszego klubu zdobyli złoto - Jakub Kraut/Dawid Pawlun oraz srebro - Antoni Kwasigroch/Michał Nurczyński, piąte miejsce uzyskała ostatnia nakielska para Jakub Kiersznicki/Maciej Świtalski – wszystkie pary uzyskały awans do Półfinałów Mistrzostw Polski Juniorów!