Sport

Egzamin

Wpisany przez joP
poniedziałek, 23 maja 2016 09:18

W niedziel, 22 maja siatkarze NTS-u walczyli o 3. miejsce w Finale Mistrzostw Polski Modzikw. Ich rywalem by SUKSS Suwaki, ktremu ulegli w rozgrywkach grupowych.

Pierwszy set to bardzo wyrwnana gra z obu stron. O triumfie w tej partii zadecydowaa gra na przewagi, w ktrej lepsi okazali si rywale i wygrali 30:28. Drugi set to fantastyczna gra nakielan powikszajcych sukcesywnie swoj przewag.

SUKSS w tej czci gry nie potrafi znale recepty na skutecznych siatkarzy NTS-u, a dodatkowo popenia liczne bdy wasne. NTS zwyciy w tym secie 25:15 i podci skrzyda siatkarzom z Suwak, ktrzy w tie-breaku mieli jeszcze w gowach wysok porak drugiej partii i take w secie decydujcym o zwycistwie nie nawizali walki z bardzo dobrze grajcymi modzikami NTS-u, ktrzy zakoczyli mecz asem serwisowym, wygrali ostatniego seta 15:11 i cay mecz 2:1, tym samym zdobywajc 3. miejsce w Polsce!

MVP meczu zosta atakujcy NTS-u Trjki Nako - Borys Leppert.

SUKSS Suwaki - NTS Trjka Nako 1:2 (30:28, 15:25, 11:15)